H. Kane
72'
45'
90'

Отборът на Тотнъм допусна изненадваща загуба от Мура като гост с резултат 1:2 и е на прага от отпадане от Лигата на конференциите.

В другия мач от групата Рен и Витес не се победиха – 3:3.

Това означава, че френският тим си гарантира първото място в група „G“ с актив от 11 точки, докато Витес и Тотнъм имат по седем. В момента обаче нидерландският тим е на втората позиция. В последния кръг Тотнъм приема Рен, докато Витес приема Мура.

Хорват откри резултата в 11-ата минута, а в 32-ата „шпорите“ останаха с човек по-малко след червен картон на Сесеньон.

В 72-ата минута Хари Кейн изравни, но в 94-ата Мароса донесе успеха на домакините.