26/01/2022
Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Спортът по ТВ днес

08.20 Сноуборд: Световна купа в Сикрет Гардън, сноуборд крос, отборно, мъже и жени Евроспорт 1
10.00 Северна комбинация: Световна купа в Рука, голяма шанца, мъже Евроспорт 1
11.00 Тенис, Купа Дейвис Нова спорт
11.00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, първо състезание Евроспорт 2
11.10 Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени Евроспорт 1
11.55 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени Евроспорт 1
12.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2
12.30 „Добруджа“ – „Етър“ Диема спорт
13.00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, второ състезание Евроспорт 2
13.15 „Спарта“ – „Аякс“ МАХ Спорт 1
13.20 Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 15 км, мъже Евроспорт 1
14.00 „Сент Етиен“ – ПСЖ Диема спорт 3
14.20 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже Евроспорт 2
14.45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 2
15.00 „Бетис“ – „Леванте“ МАХ Спорт 4
15.15 „Локомотив“ (Сф) – ЦСКА 1948 Диема спорт
15.30 „Твенте“ – „Фейенорд“ МАХ Спорт 1
16.00 „Специя“ – „Болоня“ МАХ Спорт 3
16.00 „Манчестър Сити“ – „Уест Хем“ Диема спорт 2
16.00 „Бърнли“ – „Тотнъм“ Нова спорт
16.05 Северна комбинация: Световна купа в Рука, 10 км, мъже Евроспорт 1
16.30 „Айнтрахт“ – „Унион“ Диема спорт 3
16.35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, слалом, първи манш, жени Евроспорт 1
17.15 „Еспаньол“ – „Реал Сосиедад“ МАХ Спорт 4
17.15 Ски скокове: Световна купа в Рука, голяма шанца, мъже Евроспорт 1
17.45 „Хееренвеен“ – ПСВ „Айндховен“ МАХ Спорт 1
18.30 „Челси“ – „Манчестър Юнайтед“ Диема спорт 2
18.30 „Лайпциг“ – „Байер“ Диема спорт 3
18.30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 2
18.45 Волейбол, „Дея Спорт“ – ЦСКА Диема спорт
19.00 „Рома“ – „Торино“ МАХ Спорт 3
19.30 „Кадис“ – „Атлетико“ МАХ Спорт 4
19.35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, слалом, втори манш, жени Евроспорт 1
20.00 „Спортинг“ – „Тондела“ Ринг
20.00 НФЛ, „Ню Инглънд“ – „Тенеси“ МАХ Спорт 2
21.00 НХЛ, „Минесота“ – „Тампа Бей“ МАХ Спорт 1
21.05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, мъже Евроспорт 1
21.45 „Наполи“ – „Лацио“ МАХ Спорт 3
21.45 „Марсилия“ – „Троа“ Диема спорт
22.00 „Реал“ – „Севиля“ МАХ Спорт 4
22.00 Баскетбол, Полша – Германия Диема спорт 2
22.30 „Порто“ – „Витория“ (Гимараеш) Ринг
22.30 НБА, „ЛА Клипърс“ – „Голдън Стейт“ Диема спорт 3
22.45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 1
23.20 НФЛ, „Грийн Бей“ – „ЛА Рамс“ МАХ Спорт 2
01.00 НХЛ, „НЙ Рейнджърс“ – „НЙ Айлендърс“ МАХ Спорт 1
01.00 НБА, „Торонто“ – „Бостън“ Диема спорт 2

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P