28/01/2022
Висша лига Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Ливърпул обурна Шросбъри, Фирмино с красив гол + ВИДЕО

Отборът на Ливърпул се наложи над Шросбъри с резултат 4:1 в мач от третия кръг за ФА Къп и се класира за следвщата фаза.

Стартовият състав на Ливърпул: Келъхър, Брадли, Конате, Ван Дайк, Робъртсън, Фабиньо, Мортън, Диксън-Бонър, Гордън, Джоунс, Волтман

Даниел Удо успя да открие резултата за гостите в 27-ата минута но в 34-ата младият Гордън изравни за „мърсисайдци“. Секунди след гола „червените“ отново имаха проблеми. Джордж Нърс прати топката в мрежата, но попадението не бе зачетено, тъй като имаше засада.

В 44-ата минута Фабиньо от дузпа направи обрата пълен, а Фирмино в 78-ата с гол с пета се разписа за 3:1, а Фабиньо в края на двубоя оформи крайното – 4:1.