19/01/2022
Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Спортът по ТВ днес

ТЕНИС
07:30 часа Турнир за жени в Аделаида (Sport+ HD)
08:00 часа Турнир за жени в Сидни (ТВ+)
09:30 часа Турнир за мъже в Аделаида (Евроспорт 1)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (НБЛ) Спартак (Плевен) – Рилски спортист (MAX Sport 2)
19:00 часа (Испания) Обрадойро – Билбао Баскет (Диема Спорт)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
21:00 часа (НХЛ) Ню Йорк Айлъндърс – Вашингтон Кепитълс (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:05 часа (Сноуборд) Световна купа в Зимонхьое (Евроспорт 2)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Цаухензее (Евроспорт 1)
13:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген (Евроспорт 1)
13:30 часа (Фигурно пързаляне) Европейско първенство в Талин (Евроспорт 2)
15:15 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг (Евроспорт 1)
16:50 часа (Ски-скокове) Световна купа в Закопане (Евроспорт 1)
18:30 часа (Фигурно пързаляне) Европейско първенство в Талин (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
17:15 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 1)
23:30 часа (НФЛ) Синсинати Бенгалс – Лас Вегас Рейдърс (MAX Sport 1)

ФУТБОЛ
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Вердер – Фортуна (Дюселдорф) (Диема Спорт)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Лутън – Борнемут (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Челси (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Торино (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Унион (Берлин) – Хофенхайм (Диема Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Байерн (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уулвърхемптън – Саутхемптън (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Уотфорд (Диема Спорт 2)
18:00 часа (Купа на Африканските нации) Нигерия – Судан (Ринг)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Салернитана – Лацио (MAX Sport 3)
19:30 часа (Германния, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
21:00 часа (Нидерландия, Ередивизи) Фейенорд – Витес (MAX Sport 1)
21:00 часа (Купа на Африканските нации) Гвинея-Бисау – Египет (Ринг)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Дармщад – Карлсруе (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Удинезе (MAX Sport 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Брест (Диема Спорт)
22:30 часа (Испания, Купа на краля) Бетис – Севиля (Ринг)

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P