17/05/2022
Водещи новини Всички новини Втора лига

ЦСКА 1948 II задълбочи кризата в Етър на стадиона на Царско село, Йосков блесна с два гола

ЦСКА 1948 II тотално задълбочи кризата в Етър след победа с 3:1 в днешния двубой от 35-ия кръг на Втора лига, който се игра на стадиона на Царско село.

След този мач търновци записват четвърта поредна загуба и са спечелили само точка от последните си пет мача във втория ешалон.

Отборът на Веселин Великов вече е 4-и в класирането, след като бе изместен от Хебър, който спечели 3 служебни точки от мача с Левски Лом.

Домакините започнаха ударно и Валентин Йосков откри в 31-ата минута, а седем по-късно Денислав Александров удвои за ЦСКА 1948 II.

За класическия резултат точен беше отново Йосков, който в 49-ата минута вкара втория си гол в мача.

Гостите се разписаха в 57-ата минута след попадение на Уилсън Филипе, а до края нямаше повече попадения.

ЦСКА 1948 II е 11-и с 43 точки, а Етър е 4-и с актив от 59.