17/05/2022
Водещи новини Всички новини Втора лига

Изненада или не – „Уволненият“ Митов е на път да вкара Хебър в елита след важен обрат срещу Лудогорец II

Хебър е на малка крачица от класиране в efbet Лига, след като постигна успех с 2:1 след обрат над дубъла на Лудогорец, като срещата се игра на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик.

Това стана в среща от 36-ия кръг, а след нея пазарджиклии са трети в класирането с актив от 64 точки и пред себе си имат мачове срещу Марек и Септември (Симитли).

Кельовлуев откри за разградчани в 15-ата минута, но три минути след това Чаворски изравни след гол от дузпа.

В 66-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като техен противник получи червен картон, а домакините получиха дузпа, която бе точно реализирана от Чаворски.