27/05/2022
Водещи новини Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Обзор след 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига

РЕЗУЛТАТИ:

Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Розова долина
3 0
Ямбол 1915
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
3 1
Левски Карлово
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Карнобат
3 1
Сокол Марково
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Несебър
3 2
Асеновец
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Родопа Смолян
1 0
Локомотив Пловдив II
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Саяна Хасково
0 0
Димитровград
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Гигант Съединение
2 1
Загорец
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Борислав 2009
0 1
Атлетик Куклен
Югоизточна Трета Лига 2021/22
11/05
- 18:00
Берое II
1 5
Левски Крумовград

МАЧОВЕ:

Розова долина
Розова долина
Р З З П З
3 : 0
Край
Ямбол 1915
Ямбол 1915
З З З З З

Гигант Съединение
Гигант Съединение
З П З П Р
2 : 1
Край
Загорец
Загорец
П П З П П
Мирослав Радев
35'
Кристиян Николов
50'
Иван Иванов
64'

Борислав 2009
Борислав 2009
З З З З З
0 : 1
Край
Атлетик Куклен
Атлетик Куклен
Р З П З П
Георги Стефанов
83'

Берое II
Берое II
З З З З З
1 : 5
Край
Левски Крумовград
Левски Крумовград
Р П П П П
Илиян Стоянов
26'
Мирослав Будинов
12'
Калоян Стефанов
43'
Стефан Христов
69'
Боримир Карамфилов
71'
Боримир Карамфилов
86'

Саяна Хасково
Саяна Хасково
Р П П П З
0 : 0
Край
Димитровград
Димитровград
Р З П П Р

Несебър
Несебър
П П П П З
3 : 2
Край
Асеновец
Асеновец
П П П З П
Трайо Грозев
38'
Трайо Грозев
56'
Иван Стоянов
76'
Веселин Филипов
55'
Веселин Филипов
90'

Родопа Смолян
Родопа Смолян
З П Р П З
1 : 0
Край
Локомотив Пловдив II
Локомотив Пловдив II
Р П П З П
Теодор Стефанов
43'

Черноморец 1919 Бургас
Черноморец 1919 Бургас
П З П П П
3 : 1
Край
Левски Карлово
Левски Карлово
П З Р З П
Антон Узунов
2'
Николай Дойков
12'
Стоян Мантаров
20'
Ерай Карадайъ
80'

Карнобат
Карнобат
З П З З З
3 : 1
Край
Сокол Марково
Сокол Марково
П З З З П
Георги Калоянов
44'
Антон Атанасов
54'
Димитър Примов
57'
Стоян Митев
17'

ГОЛМАЙСТОРИ:

#
Играч
Г
1
Левски Крумовград
25
2
Загорец
23
3
Несебър
23
4
Асеновец
19
5
Черноморец 1919 Бургас
16
6
Левски Крумовград
13
7
Родопа Смолян
13
8
Левски Крумовград
13
9
Родопа Смолян
11
10
11

КЛАСИРАНЕ:

#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
33
26
5
2
109
15
94
83
2
33
22
8
3
65
14
51
74
3
Загорец
П П З П З
>
33
22
2
9
70
27
43
68
4
33
19
9
5
51
26
25
66
5
Асеновец
П З П Р П
34
18
8
8
61
45
16
62
6
34
16
5
13
47
41
6
53
7
Несебър
П З П З П
>
33
16
4
13
58
46
12
52
8
33
13
8
12
43
39
4
47
9
33
13
7
13
35
35
0
46
10
33
13
5
15
39
45
-6
44
11
33
10
9
14
39
51
-12
39
12
34
11
4
19
50
68
-18
37
13
33
9
6
18
40
52
-12
33
14
Карнобат
З З П З Р
>
33
9
4
20
34
77
-43
31
15
34
8
6
20
38
75
-37
30
16
34
8
5
21
45
84
-39
29
17
Ямбол 1915
З З З З З
34
6
8
20
18
67
-49
26
18
Берое II
З З З П Р
>
33
7
5
21
34
69
-35
26

СЛЕДВАЩ КРЪГ:

Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Берое II
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Левски Крумовград
8 0
Борислав 2009
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Атлетик Куклен
1 1
Гигант Съединение
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Загорец
2 0
Саяна Хасково
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Димитровград
1 0
Родопа Смолян
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Несебър
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Асеновец
2 1
Карнобат
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Сокол Марково
2 2
Черноморец 1919 Бургас
Югоизточна Трета Лига 2021/22
14/05
- 18:00
Левски Карлово
1 0
Розова долина

Свързани новини

Сливнишки герой и ОФК Костинброд с равенство в битката за оцеляване

Biser Todorov

Витоша (Бистрица) спечели купата на Аматьорската футболна лига

Промениха началния час на двубоя между Вихрен и Балкан

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P