26/05/2022
efbet Лига Водещи новини Всички новини

ЦСКА 1948 разби Арда и погледна към Европа

Отборът на ЦСКА 1948 се наложи над Арда с резултат 5:1 в мач от първата четворка на втората осмица на efbet Лига.

ЦСКА 1948 се изкачи на седмата позиция, която дава право на участие в баража за Лигата на конференциите. “Червените” са 40 точки, докато преследвачите Берое и Локомотив (Пловдив), които по-късно днес се изправят един срещу друг са съответно с 38 и 37. Арда от своя страна вече не участва в борбата за Европа и остава с 32 точки.

Ковачев откри за арда във 2-ата минута, но Колев изравни само 3 минути по-късно. Чочев в 14-ата направи обрата за своя тим пълен, а Алекс Колев вкара трети гол за своя тим в 21-ата минута. В 25-ата Колев оформи своя хеттрик, а 10 минути по-късно Чочев вкара пети гол за своя тим.