17/05/2022
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Локомотив Горна Оряховица вкара 5 на дубъла на Ботев

Локомотив Горна Оряховица записа най-убедителната си победа при гостуването си във Враца, побеждавайки дублиращия състав на „Ботев” с 5:1. „Железничарите” губеха през първата част, след като врачани поведоха в 40-та минута с гол на Пламен Спасов. През второто полувреме обаче гостите са разиграха и нанизаха пет безответни гола. В 55-та минута Ивайло Тодоров откри сметката на горнооряхвчан. След 5 мините влезлият през втората част Тодор Бакърджиев изведе Локо напред. В 70-та минута Байдаков качи на 3:1 за гостите, а след 5 минути Кристиян Райчев отбеляза четвъртия гол за „локомотивци”. Крайният резултат оформи резервата Кристиян Дечев.