06/07/2022
Всички новини Североизточна Трета лига Трета лига

Волов се наложи над дубъла на Спартак II (Варна)

Отборът на Волов се наложи като домакин с резултата 2:1 срещу дубъла на Спартак Варна в мач то 24-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Гостите загубиха капитана си Янаки Смирнов още преди първия съдийски сигнал. Той се почувства зле и на негово място се появи Викторио Стоянов.

В 10-ата минута рефера отсъди дузпа и Живко Парашкевов не сгреши от бялата точка. Радослав Ковачев удвои с шут от 16-17 метра в 23-ата минута.

Севастиан Георгиев в 66-ата минута върна едно попадение за гостите, но те не успяха да стигнат до нищо повече. С пропуски се отличиха Янакиев и Севастиан Георгиев.