06/07/2022
Водещи новини Всички новини Втора лига

Етър си свърши безпроблемно работата срещу Добруджа, чака Ботев (Вр) или Царско село на бараж за елита

Етър ще играе бараж за влизане в елита, след като победи Добруджа с 3:2 в последния 38-и мач от Втора лига, а същевременно Хебър не сгреши срещу Септември (Симитли), както търновци се надяваха.

Уилсън Филипе откри за домакините в 5-ата минута, а в самия край на полувремето Райков удвои а „болярите“ и удвои техния аванс.

Панамецът Моран покачи на 3:0 в 55-ата минута, а силите на гостите стигнаха до почетен гол в 85-ата минута чрез Денислав Станчев и още едно попадение в самия край.

След този мач търновци финишират 4-и с актив от 68 точки, а добричлии на 11-ата позиция с 45 точки.

В баража търновци ще срещнат Ботев (Враца) или Царско село, като противникът ще стане ясен още тази вечер.