29/06/2022
Водещи новини Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Грозни сцени в Нова Загора, прекратиха Загорец – Несебър

Отборът на Загорец завърши сезона по най-лошия възможен начин сезона в Югоизточната трета лиг. Двубоят от последния кръг на новозагорци с Несебър бе прекратен минута преди края на първото полувреме при резултат 1:0. Домакините бяха повели по-рано с гол от дузпа на Милен Митев.

При една безобидна ситуция в центъра на терена и нарушение в полза на домакините последва размяна на реплики между Иван Стоянов и главния арбитър Денислав Сталев. Решението на рефера бе директен червен картон за Стоянов и това бе последното официално действие в мача. Последва физическа саморазправа на състезателите на Загорец със съдията, което бе и причината този мач да не продължи повече.
Следва да бъде оповестено решението на БФС за краен резултат, както и съответните наказания за случилото се.