27/06/2022
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Партизан Червен бряг обърна Локомотив Мездра и завърши сезона с победа

Отборът на Партизан Червен бряг приключи с победа сезона в Северозападната Трета лига. Тимът от Червен бряг успя да обърне Локомотив Мездра за успех с 2:1 в среща от 34-ия кръг на групата. Николай Ганчев откри за гостите от дузпа, но домакините успяха да обърнат развоя и да се поздравят с трите точки.

В 36-ата минута първо Милен Тонев се възползва от лошо боксирана топка от страна на вратаря на гостите и с удар от границата на наказателното поле изравни.

Скоро след почивката домакините вкараха втори гол. След удар от пряк свободен удар, топката рикошира в стената и попадна в Дилян Димитров, който матира Васил Асенов – 2:1.

Партизан завършва сезона на 6-о място, а Локо Мездра е 13-и с 32 точки.