Ръководството на новака в българския футболен елит Хебър обяви, че е постигнало договореност за продължаването на договорите на седем играчи.
От клубната управа не назоваха конкретни имена, освен че футболистите са били в основата на спечелената промоция за Първа лига в края на изтеклия сезон.
„Във връзка с появилите се спекулации относно бъдещето на ФК Хебър е редно да ви информираме за следното – днес е хубав ден за Хебър! Ръководството постигна договореност със седем от най-перспективните състезатели на отбора, били в основата на влизането в Първа лига, а с двама продължават преговорите. Днес не е време за спекулации, а за спокойствие, за да може ръководството да свърши своята работа и съвсем скоро да обяви целите си за елита“, съобщиха от клуба.
Според информации клубът от Пазарджик може да смени собствеността си. Президентът на клуба Иван Папазов напусна, а изтичащият контракт на старши треньора Николай Митов няма да бъде подновен, като от отбора ще си тръгнат около дузина футболисти от досегашния състав.