29/06/2022
efbet Лига Всички новини Втора лига

Локо Пловдив победи Марица в контрола, продължила 70 минути

Локомотив (Пловдив) победи Марица (Пловдив) с 2:0 в контролна среща, играна на стадион на тима от Втора лига. Двубоят беше прекратен в 70-ата минута заради силен дъжд. Георги Георгиев и Ивайло Димитров се разписаха за Локомотив през второто полувреме.

Треньорът на „смърфовете“ Александър Томаш на почивката пусна в игра Едуардо Манхарес. Колумбиецът дойде в отбора едва тази сутрин.

Двата тима не си отбелязаха голове през първата част, в която нападателят на Локомотив Преслав Боруков бе принудително заменен в 15-ата минута след сблъсък с противников играч. На негово място в игра влезе Георги Георгиев, за когото това беше неофициален дебют с първия отбор на “черно – белите”.