Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Дубълът на Етър се наложи над Севлиево

Дубълът на Етър се наложи над Севлиево с резултат 2:1 в контролна среща. Двата отбора създадоха доста положения, като повечето бяха пред вратата на гостите, където след удари на Атанас Георгиев и Добрин Петров, топката уцели гредите.

В 30-ата минута Галин Иванов изведе домакините напред. В 53-ата минута Златин Боянов изравни, а 15 минути по-късно Исмаил Ибрямов донесе успеха на малките „боляри“. В 75-ата минута Славомир Семчев извърши нарушение, за което реферът му показа жълт картон, той репликира арбитъра, който му извади червен картон. На мястото на отстранения в игра влезе друг футболист на Севлиево.