Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Академик Свищов привлече 10 нови

Отборът на Академик Свищов си осигури услугите на 10 нови футболисти.

Новите имена са дошлите от “Етър” Борислав Марков и Ерик Костов, Карлос Сотиров от “Септември” (София), Габриел Ганчев от “Севлиево”, Станислав Иванов от “Янтра” (Габрово), Борислав Василев от “Миньор” (Перник), Никола Чукаров от “Павликени”, Мартин Байов, Адриан Иванов и Ангел Ангелов от ДЮШ на “Академик”.

Вчера студентите завършиха наравно със Севлиево – 1:1. Домакините откриха резултата чрез Добрин Петров още в 5-ата минута. После мачът бе равностоен, а в 28-ата минута Александър Малинов се възползва от извеждащ пас на Георги Йорданов и изравни. В 80-ата минута Дилян Дончев нацели гредата на свищовската врата.