Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Черноморец вкара 11 гола на Сливен

Черноморец записа трета поредна победа в контролите от предсезонната си подготовка, като тя бе и най-убедителна досега. „Акулите“ разгромиха като домакини Сливен с 11:1.

Черноморец можеше да поведе след няколко секунди игра. Атрактивен удар със задна ножица на Венцислав Славов, обаче срещна напречната греда.

Все пак „акулите“ стигнаха до гол във 2-ата минута. Милен Танев бе точен с шут наказателното поле за 1:0.

В 6-ата минута домакините удвоиха аванса си. Венцислав Славов засече отблизо центриране отдясно за 2:0.

60 секунди по-късно Славов бе изведен сам срещу вратаря и оформи класиката в резултата – 3:0.

В 20-ата минута преднината на бургазлии набъбна още. Григор Долапчиев засече с глава центриране отляво за 4:0.

В 31-ата минута Венцислав Славов даде отличен пас на Долапчиев, който на празна врата не сгреши за 5:0.

120 секунди след това Венелин Филипов с великолепен пас от дълбочина изведе Милен Танев, който останал сам срещу вратаря го преодоля без проблем за 6:0.

В 40-ата минута самият Венелин Филипов се разписа, след като изстрел от границата на наказателното поле намери долния десен ъгъл за 7:0.

В 44-ата минута Сливен стигна до попадение за 7:1.

Акулите обаче отговориха веднага след изпълнението на центъра. Милен Танев с шут от дистанция прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на гостите за 8:1.

120 секунди след началото на втората част Мирослав Радев нацели гредата.

В 51-ата минута Милен Танев стреля опасно от фал. Стражът на Сливен изби, но Валентин Стоилов бе точен при добавката за 9:1.

В 52-ата минута Павлин Чиликов засече с глава центриране от корнер, ала нацели гредата.

В 54-ата минута Антон Узунов бе намерен в наказателното поле и с прецизен шут направи актива на Черноморец двуцифрен – 10:1.

В 73-ата минута Мирослав Радев се разписа на празна врата, оформяйки крайното 11:1.