Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Локо ГО се наложи над Янтра (Полски Тръмбеш)

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) се наложи над Янтра (Полски Тръмбеш) с резултат 4:1 в приятелска среща.

Още две попадения на селекцията на Лъчезар Русев бяха отменени.

Николай Иванов откри резултата в 10-ата минута, но голът му беше отмнен заради засада. В 28-ата Иванов все пак откри резултата. 120 секунди преди почивката Байдаков беше спрян с нарушение и Кристиян Райчев се разписа от 11-метровия наказателен удар.

Малко след почивката Иванов след центриране на Георги Колев. Иванов вкара и в 57-ата минута след центриране на Райчев, но рефера отново не зачете попадението.

В 63-ата Байдаков вкара четвърти гол за своя тим. Ростислав Данчев реализира почетното попадение за тима от Полски Тръмбеш в 70-ата минута.