Всички новини Втора лига

ФК Крумовград окупира върха във Втора лига след успех над Беласица

Новакът във Втора лига ФК Крумовград продължава с победите, след като надви като домакин друг новак в лицето на Беласица с 3:1 на свой терен в среща от 2-ия кръг.

Домакините поведоха чрез ветерана Джунейт Яшар, който бе точен в 12-ата минута и така откри головата си сметка в мача, а в 30-ата минута на двубоя новото попълнение Владислав Узунов удвои.

Крумовградчани демонстрираха настроение в играта си през следващите минути, но не успяха да вкарат трето попадение до почивката.

Две минути след началото на второто полувреме Атанас Ташолов си вкара злощастен автогол и по този начин гостите намалиха.

Калоян Стефанов обаче сложи край на спора с попадение в 59-ата минута, а до края нямаше повече голове.

Така ФК Крумовград окупира върха след две победи от два мача.

Няма как да не се отбележи, че в този мач домакинските фенове разпънаха транспарант с имената на Асен Караславов и Стефан Генов в знак на благодарност.