Всички новини Втора лига

Зрелище в Габрово! Струмска слава изпусна аванс от два гола срещу Янтра и двата тима врътнаха реми

Струмска слава изпусна успеха срещу Янтра при визитата си в Габрово от втория кръг на Втора лига и в крайна сметка двата тима врътнаха зрелищно реми 2:2.

Гостите от Радомир тръгнаха отлично в мача и до 30-ата минута водеха с 0:2 след попадения на Тунгаров, който се разписа в 19-ата минута и половин час след началото на мача.

Все пак след силно второ полувреме Янтра успя да се добере до точката.

Първо новият нападател на тима Иван Василев намали в 52-ата минута, а след това Петър Казаков изравни от дузпа в 79-ата минута.

След този мач Славата е с 4 точки след два кръга, а Янтра има 2 пункта.