Висша лига Всички новини Футбол Свят

Хари Кейн с два гола за победа на Тотнъм над Рейнджърс

Тотнъм победи Глазгоу Рейджърс с 2:1 в двубоя за трофея Уолтър Тъл. Тимът на Антонио Конте губеше в резултата преди Хари Кейн да се разпише на два пъти.

Новото попълнение на сините от Глазгоу Антонио Чолак вкара първия си гол в своя първи мач за отбора. Това беше и последната контролна среща за Рейнджърс преди да стартират новото първенство на Шотландия срещу Ливингстън.

Две минути след началото на второто полувреме Макгрегър спаси сигурен гол, този път след удар на Стефан Сесеньон. Малко след това нямаше шанс при бомбения изстрел на Кейн с десния крак. Кейн оформи обрата в 60-ата минута, след като меня през Джон Сутар и Борна Баришич и наказа отново вратаря на домакините.