Всички новини Втора лига

Дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 завършиха 0:0

Сблъсъкът между дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 завърши без победител – 0:0. Двата тима не намериха пътя към гола в Разград в мач от втория кръг на Втора лига.

удогорец II и ЦСКА 1948 II направиха нулево реми в мача от II кръг на първенството във Втора лига, игран на стадион „Гнездо на орли“. Като титуляри за дубъла на Шампионите излязоха Георги Терзиев и Дени Групър. Момчетата на Тодор Живондов имаха повече добри ситуации за попадение, но пък гостите през втората част удариха греда.

В 7-та минута след корнер Петър Караангелов скочи най-добре, но с глава не намери очертанията на вратата. В 14-та минута след центриране на Караангелов Хюсеин Кельовлуев пропусна по подобен начин. В 20-та минута Дени Групер завърши красиво от движение след центриране на Методий Стефанов. Шутът му от въздуха обаче също не попадна в целта.

През втората част може би най-добрата възможност за попадение се откри пред Петър Георгиев. В 57-та минута той бе изведен сам срещу вратаря Александър Маджаров, но стреля силно и неточно над горната греда. След тази ситуация „орлите“ отстъпиха инициативата, но до края не допуснаха попадение в своята врата.

Мисля, че с ЦСКА 1948 II се разделихме по едно полувреме. През първото полувреме ние имахме превъзходство, а през второто ролите се размениха. Явно резултатът е логичен. Не обичам да давам индивидуални оценки, но днес много силно се представи крайният защитник Димитър Господинов, за когото това бе дебют в професионалния футбол. Надявам се и други млади играчи да грабнат шанса си и да покажат, че имат място във втория тим, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.