Всички новини Лига 1 Футбол Свят

Отборът на ПСЖ се наложи над Гамба Осака с резултат 6:2 в контролна среща, която се игра в Япония.

Пабло Сарабия в 28-ата минута откри резултата за парижани, а Неймар от дузпа в 31-ата удвои. В 34-ата Курокава намали, но Нуно Мендеш само 3 минути по-късно вкара трети гол за гостите. В 40-ата Лео Меси също успя да се разпише. Неймар в 60-ата направи резултата 5:1, а в 70-ата Ямами вкара втори гол за своя тим. В 86-ата Килиан Мбапе от дузпа оформи крайното – 2:6.

В 31-ата минута на двубоя при дузпата за ПСЖ феновете забелязаха, че бразилецът Неймар играе симулативно и пада на тревата без да е имало съприкосновение с бранителя на противника.