efbet Лига Водещи новини Всички новини

Чудото е факт! Левски изхвърли ПАОК от Лигата на конференциите

Отборът на Левски стигна до равенство в реванша срещу ПАОК като гост – 1:1 и след успех в първия мач – 2:0 се класира за следващия кръг на Лигата на конференциите.

Роналдо откри резултата за българския тим в 25-ата минута, а Данташ изравни в 56-ата.

До края на двубоя домакините останаха с 9 души на терена.

Първо в 72-ата минута Дъглас Аугусто получи втори жълт картон за нарушение срещу Уелтон и напусна терена принудително.

В 81-ата и Виериня видя червения цвят и пое към съблекалните.

ПАОК – ЛЕВСКИ 1:1

0:1 Роналдо 25
1:1 Дантас 56

ПАОК: 42. Котарски, 19. Лирацис, 4. Ингасон, 2. Каргас, 55. Соарес, 8. Аугусто, 27. Куртич, 14. Живкович, 26. Дантас, 30. Куалиата, 77. Нарей

ЛЕВСКИ: 13. Михайлов, 2. Петрис, 23. Сундберг, 33. Кордоба, 22. Галчев, 30. Кръстев, 5. Ван дер Каап, 7. Миланов, 18. Роналдо, 17. Уелтон, 19. Бари