efbet Лига Водещи новини

Юрген Матай ще почива в двубоя с Берое, щадят го за Сейнт Патрикс

Един от най-стабилните футболисти на ЦСКА Юрген Матай ще получи почивка за днешният двубой с Берое, част от четвърти кръг на ЕФБЕТ Лига.

В четвъртък Матай вкара ключовия първи гол във вратата на ФК Македония ГП, давайки тон за разгромната победа на „армейците“, оставайки ноа терена всичките 90 минути. Само няколко дни по-късно футболистът от „ниската земя“ изигра цял мач в друг супер важен мач за ЦСКА, а именно в двубоя за първенство с Черно море, завършил 1:0.

Според спортният ежедневник „Меридиан Мач“ Матай ще почива днес, за да почине и да бъде супер свеж за първата среща с ирландския Сейнт Патрикс следващата седмица. На внегово място вероятно ще бъде даден шанс на младокът Християн Петров или Енес Махмутович.