Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Локомотив Горна Оряховица разби Дряново в контрола

Локомотив Горна Оряховица разгроми Локомотив Дряново с 8:0 в контролна среща. Домакините постигнаха изразителната победа с лекота, а още в 5-тата минута, за 1:0 беше точен Кристиян Райчев. 2:0 покачи Димитър Байдаков в 10-тата минута от мача. Тодор Бакърджиев, в 20-та минута, направи резултата 3:0. Дойдоха и още две попадения на Георги Колев в 22 и 26 минута и резултатът набъбна до 5:0. Така завърши първата част, със своеобразен голов маратон.

С началото на втората част нещата не се промениха. Имаше само един отбор на терена и за 6:0, в 50-тата минута, бе точен Николай Иванов. Последва още едно попадение на Кристиян Райчев за 7:0. За крайното 8:0 в 57-та минута беше точен Даниел Кънчев. До края на двубоя влязоха всичките момчета, попаднали в групата. Мачът ще се запомни с многото голове, красиви комбинации и сърцата игра на домакините, пише клубният сайт.