Водещи новини Всички новини

Слаб ЦСКА падна от Сейнт Патрикс в София (ВИДЕО)

ЦСКА загуби от Сейнт Патрикс (Ейре) с 0:1 в първата среща от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. На Националния стадион „Васил Левски“ „червените“ направиха неубедителен мач и ще трябва да наваксват разликата от едно попадение на ирландска земя.

ЦСКА-София
0
Сейнт Патрикс
1

Първото по-сериозно положение бе в 9-ата минута, когато далечен удар на Били Кинг премина високо над вратата на ЦСКА.

В 32-ата минута Гарсес нахлу в наказателното поле на гостите и стреля по земя, но Ананг спаси.

В края на първата част Амос Юга стреля, но топката премина покрай дясната греда на вратата на Сейнт Патрикс.

В 51-ата минута Крис Форестър застраши Бусато, но „червените“ изкараха късмет.

В 70-ата минута ЦСКА бе близо до гола. Ананг обаче внимаваше и спаси преди Йомов да засече към вратата му.

След още пет минути Гарсес не успя да засече по най-добрия начин центрираната топка и пропиля добър шанс.

В 80-ата минута Сейнт Патрикс организира контраатака, която завърши с опасен удар на Кинг над вратата. Три минути по-късно гостите се възползваха от грешка на Матай и пред Дойл се откри добра възможност да отбележи, но шутира неточно.

В 87-ата минута Серж Атакай вкара победното попадение за гостите след груба грешка на един от младите в ЦСКА – Асен Дончев.