80'
45'
90'

Отборите на Фулъм и Ливърпул не се победиха – 2:2 на старта на Висшата лига.

Домакините от Фулъм успяха да поведат в резултата в 32-ата минута чрез Александър Митрович след асистенция на Тете.

В 64-ата минута влезлият като резерва Дарвин Нунес успя да изравни резултата за „мърсисайдци“.

В 72-ата обаче домакините получиха правото да изпълнят дузпа за нарушение на Върджил ван Дайк срещу Митрович. Потърпевшият не сгреши от бялата точка и отново изведе своя тим напред.

В 80-ата минута Мохамед Салах успя да възстанови равенството след асистенция на Дарвин Нунес.

В 94-ата минута Джордън Хендерсън можеше да донесе успеха на своя тим, но ударът му срещна гредата.