Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Дубълът на Септември и Левски Раковски завършиха 1:1

Отборите на Сепември 2 и Левски Раковски завършиха 1:1 в двубой от 1-ия кръг на Югозападната Трета лига. Според домакините, двубоят се е отличил с безобразно съдийство.

Двубоят се игра на тренировъчната база на септемврийци в Герман, като не предложи много голови ситуации и пред двете врати, но играчите на старши треньора Иван Гешев могат да съжаляват, че не взеха трите точки, след като по – чистите възможности бяха пред вратата на гостите.
Резултата бе открит от Стоян Гюров през първата част, а Раковски изравниха през второто полувреме! Владимир Стефанов пропусна най – сериозната ситуация за Септември София в края на мача, а Мартин Филипов бе изгонен от Николов, който определено показа различен аршин на отсъждане за сходни ситуации, написаха от Септември.