Водещи новини Всички новини Втора лига

Гол в края донесе успеха на Созопол срещу Дунав

Отборът на Созопол се наложи над Дунав с резултаг 2:1 в мач от 4-ия кръг на Втора лига.

Мирослав Будинов откри резултата в 61-ата минута, но Венцислав Гюзелев изравни в 84-ата минута за домакините. Созопол стигна до пълния успех в последните секунди след попадение на Петър Генечв.

Стартови състави:

Созопол: 12. Росен Андонов, 23. Диян Молдованов, 2. Мариян Димитров, 5. Петър Генчев, 15. Димитър Жеков, 32. Ерик Почански, 4. Петър Вуцов, 10. Антонио Ласков, 11. Галин Димов, 9. Тома Ушагелов, 7. Венцислав Гюзелев

Дунав: 1. Цветелин Енчев, 22. Стоян Предев, 11. Диян Димов, 70. Георги Вълчев, 88. Димитър Тодоров, 66. Никола Колев, 13. Кристиан Върбанов, 7. Кристиан Тасков, 10. Преслав Петков, 20. Йордан Димитров, 23. Мирослав Будинов