45'+4'
49'
45'
90'

Отборът на Динамо Загреб се наложи над Лудогорец с 4:2 в мач-реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига и се класира за плейофната фаза на турнира с общ резултат – 6:3.

Домакините успяха да поведат в резултата в 12-ата минута след попадение на Дърмич, а разградчани останаха с човек по-малко, след като Доминих Янков получи втори жълт и съответно червен картон.

В 27-ата минута Оршич от дузпа, отсъдена за нарушение на Недялков срещу Шпикич, удвои преднината на своя тим.

Отново Оршич в 44-ата направи резултата 3:0 в полза на своя тим.

Кирил Десподов в продължението на първата част вкара красиво попадение за 3:1.

Отново Десподов в 49-ата от дузпа се разписа за 3:2. Съдията посочи бялата точка след игра с ръка на бранител на Динамо.

В 72-ата реферът Бастиен изгони втори играч на Лудогорец. Рик Джонатан получи втори жълт картон за нарушение срещу Шпикич.

В 84-ата минута Жан Карничник задържа Оршич в наказателното поле, съдията посочи бялата точка и след употребата на ВАР изгони футболиста на Лудогорец, като остави българския тим с 8 души.

Петкович не сгреши от бялата точка и оформи крайното – 4:2.