Всички новини Втора лига

Съдийски назначения за кръга във Втора лига

13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Спортист 2009 – ФК Етър ВТ
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Милко Петков Николов     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Беласица – ФК Витоша
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Миньор – ПФК Монтана 1921
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Дунав Русе – ОФК Янтра 2019
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ПФК Марица 1921 – ФК Созопол
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
14 август 2022 г., неделя, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II – Ботев Пд II
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
15 август 2022 г., понеделник, 20:00 ч.
ФК Литекс Ловеч – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
16 август 2022 г., вторник, 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 – ФК Крумовград
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Свързани новини

ВИДЕО: Уестън Маккени с най-селската постъпка от началото на Световното

stambeto

Созопол привлече нигерийски нападател

stambeto

Марица удари Хебър и продължава напред за Купата

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P