24/09/2022
Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Вихрен се справи с Надежда Доброславци

Отборът на Вихрен се наложи с 4:2 над Надежда Доброславци в двубой от 2-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Момчетата на Ивайло Василев показаха комбинативен футбол с високо темпо и много раздаване, който накрая донесе трите точки. В края на мача футболистите получиха овациите на публиката.

Гостите от Доброславци откриха резултата след половин час игра. Симеон Иванов в 50-ата минута. В 53-ата минута Руслан Иванов от дузпа изведе Вихрен напред в резултата. Противно на очакванията на феновете, Надежда успя да изравни в 75-ата минута. Все пак Петков в 80-ата минута и отново Руслан Иванов в последната минута оформиха крайното 4:2.

Снимка: Ivanov Photography