Всички новини Втора лига

Добруджа обърна Литекс в луд мач

Добруджа се наложи над Литекс с 3:2 в изключително интересен двубой от 6-ия кръг на Втора лига. Двубоят започна ударно и още в 8-ата минута Илиян Капитанов откри резултата след грешка на защитата на „жълто-зелените“ в осмата минута. До почивката резултатът се запази, а постепенно натискът на играчите на Атанас Атанасов се засили. Първо гредата спаси Литекс, но в 55-ата минута Денислав Ангелов изравни. Скоро след това Капитанов стреля опасно от фаул, стражът на Добруджа отби, но Александър Ангелов прати топката в мрежата и отново изведе Литекс напред. Драмата в последните секунди бе пълна. В 89-ата минута съдията отсъди дузпа за Добруджа, която бе превърната в гол от Ивайло Лазаров. Буквално в последните секунди на продължението Ивайло Лазаров хвърли трибуните на стадион „Дружба“ в екстаз и донесе победата на своя тим.