Висша лига Водещи новини Всички новини Футбол Свят

С хеттрик на Холанд, Сити обърна Кристъл Палас от 0:2 за едно полувреме

Манчестър Сити победи с 4:2 Кристъл Палас в двубой от 4-ия кръг на Премиърлийг. „Гражданите“ наваксаха два гола пасив след почивката, след като шокиращо за публиката на „Етихад“ гостите водеха с 2:0 след 45 минути игра. С хеттрик за тимът на Пеп Гуардиола се отличи Ерлинг Холанд.

Джон Стоунс си отбеляза автогол, а Йоаким Андерсен покачи на 0:2. През второто полувреме домакините показаха, че са по-класният отбор и стигнаха до обрата. Бернардо Силва се разписа в 53-ата минута, а след това Ерлинг Холанд вкара три попадения (62, 70, 81) и вече има шест гола от началото на сезона. Така той израви рекорда на Серхио Агуеро.