Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Костинброд с нова победа с 1:0

Отборът на Костинброд продължава с победите в Югозападната трета лига. Тимът на Христо Коилов се наложи с 1:0 като гост на Пирин Разлог в двубой от 4-ия кръг на първенството и продължава без загубена точка. Крис Вълчинов донесе победата на тима в 5-ата минута и остави Костинброд на върха в класирането.

„Пореден добър мач за нашият отбор! Можехме да решим срещата още през първата част, но съм доволен от резултата. Продължаваме без да се главозамайваме!“, заяви след срещата изпълнителният директор Александър Гидионов.

В следващия кръг въпитаниците на старши треньора Христо Коилов посрещат ПФК Левски София 2 отбор, водени от легендата на българския футбол Елин Топузаков. Срещата е на 03.09.22 /събота/ от 17:00.