25/09/2022
Всички новини Северозападна Трета лига Трета лига

Бдин стигна до успеха срещу втория отбор на Ботев Враца в резултатен двубой

Отборът на Бдин Видин се наложи над втория отбор на Ботев Враца с резултат 3:2 в мач от Северозападната Трета лига.

Гостите поведоха в 4-ата минута, когато Соколов бе изведен зад защитата на врачани и прехвърли Любослав Василев за 0:1.

Само след още 10 минути след центриране от фаул Калоян Цветков с глава на първа греда мушна топката в мрежата за 0:2.

В 24-ата минута Ботев намали. Николай Стефанов с хубав удар от 25 метра отбеляза страхотно попадение за 1:2.

Момчетата на Ивайло Димитров успяха да стигнат до изравняването на резултата. Тодоров подаде на Дудушки и той реализира.

В 58-ата минута гостите стигнаха до победен гол след контраатака. Футболист на видинчани стреля, Любо Василев първоначално спаси, но след добавка Стивън Милчев вкара за крайното 2:3.

СНИМКА: Официалният сайт на Ботев Враца