Всички новини Трета лига Югоизточната Трета лига

Спартак Пловдив победи дубъла на Берое като гост

Спартак Пловдив постигна втора поредна победа в първенството на Югоизточна трета лига след като се наложи с 3:1 на Берое II.

Двубоят се игра на стадион Локомотив в Стара Загора, а „гладиаторите“ контролираха мача.

В 25-ата след отлично двойно подаване Георги Лазаров изведе Мирослав Радев, който откри резултата.

Само 4 минути по- късно Георги Лазаров покачи на 2:0, след като бе изведен отлично в наказателното поле.

В 38-ата Спартак допусна домакините да върнат едно попадение.

Още в началото на второто полувреме Георги Лазаров можеше да реши мача, след като сам срещу вратаря стреля, но диагоналният му удар мина на сантиметри от страничния стълб на вратата.

В 64-ата минута Тодор Тимонов получи отличен пас на точката на дузпата, но вратарят на Берое II спаси силния му удар.

В 86-ата капитанът Кирил Георгиев оформи крайното 3:1 след страхотно изпълнение на пряк свободен удар.

Така възпитаниците на Данаил Бачков имат в актива си 9 точки на 9- тата позиция. В следващия кръг, на 19 септември от 17:00 часа на стадион Пловдив, Спартак приема тима на Левски Карлово.