Септември Симитли и Вихрен не се победиха

Септември Симитли
2
Вихрен
2

Отборите на Септември Симитли и Вихрен не се победиха – 2:2 в мач от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига.

И двата отбора могат да имат претенции към главния съдия Вилиян Видинов

Още в 6-ата минута Николай Орозов откри за домакините. След само 3 минути обаче Петко Петков изравни за Вихрен. Александър Якимов даде преднина за отбора от Сандански след асистенция на Флавио. След половин час игра реферът изгони с директен червен картон наставника на Септември Стефан Гошев. В 62-ата минута Лазар Еринин със страхотно изпъление със задна ножица изравни резултата. До края на срещата бе отменено по едно попадение и на двата отбора заради дискусионни засади. Към срещата имаше много сериозен интерес. Сред зрителите бяха кметът на Симитли Апостол Апостолов, бившите футболисти Петър Михтарски, Ивайло Андонов, Атанас Ласков, Николай Петрунов, Георги Бачев и още много други.