Всички новини Втора лига

Кордоба, Моран и Ивей играха за Панама

Тримата панамци в българското първенство Хосе Кордоба, Мартин Моран и Ромеш Ивей играха за националния си тим при победата като гости над Бахрейн, пише „Велико Търново спорт“. Панама се наложи с 2:0 с попадения на Майкъл Мурильо в 18-ата и Исмаел Диаз в 46-ата минута.

Халфът на „Етър“ Мартин Моран направи своя дебют за националния отбор на Панама. Той влезе в игра в 59-ата минута на мястото на Мартинес. Бившият играч на етърци и настоящ на „Спартак“ (Варна) Ромеш Ивей пък влезе в 78-ата минута. Защитникът на „Левски“ Хосе Кордоба бе титуляр за панамците и бе заменен малко преди края. Очаква се Моран да се завърне в четвъртък и да се присъедини към тренировките на „виолетовите“.