Всички новини Втора лига

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч.
ПФК Марица 1921 – ПФК Монтана 1921
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ОФК Спартак Пл – ОФК Беласица
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ФК Литекс Ловеч – Спортист 2009
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
Дунав Русе – ФК Витоша
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 – ФК Крумовград
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ЦСКА 1948 II – ФК Етър ВТ
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ФК Созопол – Ботев Пд II
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 – Миньор
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Свързани новини

ВИДЕО: Уестън Маккени с най-селската постъпка от началото на Световното

stambeto

Созопол привлече нигерийски нападател

stambeto

Марица удари Хебър и продължава напред за Купата

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P