Водещи новини Всички новини Лига 1 Футбол Свят

Аржентина с класика, Меси отново с два гола

Отборът на Аржентина се наложи над Ямайка с класическото 3:0 в приятелска среща, която се състоя на стадион „Ред Бул Арена“, в Ню Джърси, САЩ.

„Гаучосите“ откриха резултата в 13-ата минута чрез Хулиан Алварес, който се разписа след страхотна асистенция на Лаутаро Мартинес.

В 56-ата минута в игра се появи Лео Меси на мястото на Лаутаро Мартинес и успя да отбележи две попадения.

В 86-ата минута суперзвездата на ПСЖ се разписа с хубав удар извън наказателното поле и удвои преднината на своя тим.

Само 2 минути по-късно Меси от пряк свободен удар с втория си гол в мача оформи крайното – 3:0.