Родопа стигна до равенството срещу Асеновец в края

Родопа Смолян
1
Асеновец
1

Отборите на Родопа и Асеновец не се победиха – 1:1 в мач от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Двубоят започна равностойно. И двата гола паднаха през втората част. Гостите откриха чрез капитана Кайраков в 60-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на смолянския страж Стефан Дафовски срещу Тодор Тодоров.

Зад топката застана Тодоров, но вратарят на „Родопа“ успя да избие топката, но при добавката футболистът на Асеновец не сгреши. В следващите минути реферската тройка от Стара Загора начело със Стефанов изнервиха с отсъжданията си и футболистите на двата отбора. В даденото 5-минутно продължение, домакините успяха да изравнят в 92-та минута чрез Николай Тихомиров