Интер отмъкна победата от Барселона + ВИДЕО

Хакан Чалханоолу
45'+2'
45'
90'

Отборът на Интер се наложи над Барселона с резултат 1:0 в мач от Група C на Шампионската лига. „Нерадзурите“ се изкачиха на втората позиция с 6 точки, докато Барселона остава трети с 3 пункта.

0

В 7-ата минута Хакан Чалханоолу стреля опасно от далечно разстояние, но Тер Щеген отрази.

В 22-ата минута домакините претендираха за дузпа за игра с ръка на Ерик Гарсия, но при атаката Лаутаро Мартинес се е намирал в положение на засада.

В 29-ата минута попадение на Корея беше отменено заради засада.

В края на първата част Чалханоолу успя да открие резултата за домакините с удар от далечно разстояние.

В 61-ата минута Онана отрази опасен удар на Дембеле.

В 67-ата минута вратарят на Интер увисна и Педри се възползва, за да изравни резултата, но попадението му беше отменено заради игра с ръка на Фати.

До края на двубоя двата отбора не успяха да си отбележат попадение. В края на двубоя гостите претендираха за игра с ръка на Дъмфрийс, но реферите прецениха, че няма дузпа.