Всички новини Втора лига

Съдийски назначения за кръга във Втора лига

7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч.
ФК Витоша – ПФК Марица 1921
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Константин Делов Писков     
 
8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ФК Етър ВТ – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Цветан Кръстев Кръстев     
 
8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ПФК Монтана 1921 – ФК Созопол
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
Спортист 2009 – Дунав Русе
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ОФК Беласица – ФК Литекс Ловеч
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
9 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч.
Миньор – ОФК Спартак Пл
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч.
Ботев Пд II – ОФК Янтра 2019
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
10 октомври 2022 г., понеделник, 16:00 ч.
ЦСКА 1948 II – ФК Струмска слава 1927
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
11 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ФК Крумовград – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P