Висша лига Всички новини Футбол Свят

Отборът на Ман Сити се наложи над ФК Копенхаген с резултат 5:0 в мач от Група G на Шампионската лига. Ерлинг Холанд в 7-ата минута откри за домакините, а отново той в 32-ата удвои. Кочолава си отбеляза автогол в 39-ата и направи резултата класически. Рияд Марез от дузпа в 55-ата вкара четвърти гол за „гражданите“, а Алварес в 76-ата оформи крайното – 5:0.

Ерлинг Холанд продължава с доброто си представяне като от началото на сезона той има 19 гола в 12 мача във всички състезания за „гражданите“.

Реакцията на Пеп Гуардиола при второто попадение на Холанд срещу Копенхаген стана хит в социалните мрежи.