Висша лига Всички новини Футбол Свят

Отборът на Ман Юнайтед се наложи над Омония (Никозия) с резултат 3:2 в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Домакините успеха да поведат в резултата в 34-ата минута чрез Ансарифард след бърза контраатака. На почивката за „червените дяволи“ в игра се появи Маркъс Рашфорд, който успя да изравни в 53-ата минута.

Друга резерва Марсиал направи обрата пълен за гостите в 63-ата минута.

В 84-ата минута Маркъс Рашфорд направи резултата 3:1 в полза на своя тим. Само минута по-късно Панагиоту успя да върне едно попадение за своя тим, но домакините не успяха да стигнат до нищо повече.

В 78-ата минута със страхотен пропуск за „червените дяволи“ се отличи Кристиано Роналдо.