Висша лига Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Ман Юнайтед обърна Евертън, Роналдо с първи гол във Висшата лига през сезона + ВИДЕО

A. Iwobi
5'
Антъни
15'
Кристиано Роналдо
44'
45'
90'

Отборът на Ман Юнайтед се наложи над Евертън с резултат 2:1 в мач от 10-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините успяха да поведат в резултата в 5-ата минута чрез Ивоби, който вкара красиво попадение.

Антъни в 15-ата изравни за „червените дяволи“, като той се превърна в първия футболист на Юнайтед в историята, който се разписва в първите си три двубоя за тима.

В 29-ата минута Кристиано Роналдо замени Антъни Марсиал и португалецът оформи крайното 2:1 в 44-аата минута след асистенция на Каземиро. Това е първото попадение на Роналдо от началото на сезона във Висшата лига.

През втората част попадение не падна. В 81-ата гол на Рашфорд беше отменен заради игра с ръка.