Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Реал Мадрид измъкна точка от Шахтьор в продължението

Шахтьор Донецк пропусна отлична възможност да постигне изключителна победа след като допусна изравняване за 1:1 срещу Реал Мадрид в последната минута в двубой от 4-ия кръг на група F на Шампионската лига. С пропуснатата победата, украинците изтърваха златен шанс да се изкачат на 2-ото място в групата.

2

Реал е на върха с 10 точки, докато Шахтьор остава с 5. Лайпциг, който победи Селтик с 2:0 е на 2-о място с 6 точки, докато шотландците са на дъното с едва 1 точка.

Шахтьор поведе в началото на втората част след попадение на Олександър Зубков, който се разписа с глава след центриране на Михайличенко.

В петата минута на даденото от съдията продължение, Антонио Рюдигер спаси Реал от първа загуба от началото на сезона.